Piektdiena, 22. Novembris, 2024
Aldis, Alfons, Aldris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tas tev būtu jāzina!!!

otrdiena, 10. novembris (2009)   

Konsultē masāžiste Dace Čākure Arī atpūsties un svinēt dzīvi būtu jāmāk!!! Kas ir «Tauriņa pieskāriens»?

 

Tauriņa pieskāriens – šī taktilā masāža ar vieglu pieskārienu sēriju domāta cilvēka enerģētiskā līdzsvara atjaunošanai. Ja jūties laimīga un priecīga, parasti saki – man ir tik daudz enerģijas, citi atzīst – tu staro... Ja esi bēdīga vai nobijusies, tad saraujies, ieņem aizsardzības pozu. Ja tas atkārtojas vairākas reizes, šie savilktie muskuļi kļūst par ieradumu. Klasiski... Kad šādus muskuļus ar spēku masē enerģisks masieris, nez kāpēc nav ne prieka, ne labsajūtas, un mazliet pārņem pāridarījuma izjūta. Tagad iedomājies vieglu pieskārienu, pie kura kaķēns sāk murrāt, bērniņš nomierinās un ātri aizmieg, bet pieaugušais ir šokā – skudras vai tauriņi pa visu ķermeni un viegla nerealitātes sajūta. Notiek iedarbība uz cilvēka enerģētisko ķermeni – tiek atjaunota enerģijas plūsma, galva savienota ar ķermeni – jā, šad tad mums prāts dzīvo vienā dimensijā, bet ķermenis – pavisam kur citur.

 

Kā izdarīt, lai neatkārtotos sliktais? Mierīgā garā bez sakāpinātām emocijām (tā, it kā raugoties no malas) analizē šīs situācijas, kas notiek, notika – kā jutos (bija bail, apvainojumi, dusmas.) Kāds no šīs situācijas man bija labums – biju pasargāta, drošībā, pamanīta. Cik ilgi no dzīves esmu ar mieru šādā veidā tērēt – «kāpjot uz tiem pašiem grābekļiem» – nemeklējot citu risinājumu... Pats nelāgākais šādā pašanalīzē ir pašam godīgi atzīt savas kļūdas. Daudz vieglāk ir atrast kādu citu vainīgo, bet tad nebūs lietderīgi... Laikam būtiskākais un sarežģītākais vienlaikus ir nekrāt dusmas, apvainojumus. Par ko tad parasti mēdz dusmoties – ja citi nedara to, ko gribi tu, kā esi iedomājusies šo situāciju – bet katrs cilvēks dzīves situāciju redz un tulko no sava viedokļa.

 

Tā galu galā iznāk, ka dusmojamies uz pašu izdomātām vīzijām (pilnīgi riebjas). Burvīgi «strādā» pašaizsardzības vingrinājums ar tekošu ūdeni – izrunājam uzkāpušo dusmu, negatīvo emociju ūdenim, jo, kā jau zināt – ūdens ir informācijas nesējs, savācot gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju... Savā dabīgajā apmaiņas ceļā ūdens no šīm enerģijām attīrās. Kaut vai dažkārt profilaksei pirms aizmigšanas pateicieties Dieviņam par pavadīto dienu, palūdziet svētību sev un saviem mīļajiem. Smaidiet, katru mīļu brītiņu centieties pamanīt ko skaistu un mīļu – burvīgo sarmu uz zariem, maza bērniņa smaidu... Savai imunitātei palīdzēt var tikai tā – priecāties par dzīvi, kustēties ar prieku, ēst ar prieku, izgulēties, elpot svaigu gaisu, ēst vitamīnus (labāk dabīgos), mīlēties... Ja sākas saaukstēšanās – iespējams, esi pagurusi, tad būtu jāpārskata darba un atpūtas režīms... Tik vienkārši un sarežģīti vienlaikus.

 

Sandra Krauze

Komentārs par rakstu: Tas tev būtu jāzina!!!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!